Platinum i Dental City

Klinika Platinum oferuje najwyższej jakości usług. Jest zlokalizowana we Wrocławiu przy ulicy Księcia Witolda 49, dojazd z Galerii Dominikańskiej zajmuje około 19 minut. Najpierw należy jechać ulicami: Oławską, Piotra Skargi i Stawową aż do Ślężnej. To jest jakieś 2,2 kilometra. Potem ulicą Śleżną pojedziemy prosto, aż do skrętu w prawo w ulicę Andrzeja Waligórskiego. Na końcu ponownie skręcimy w prawo w ulicę Powstańców Śląskich. Miejsce docelowe będzie znajdowało się po prawej stronie.

Stomatolodzy z Wrocławia oferują swoje usługi z zakresu: stomatologii zachowawczej oraz estetycznej, protetyki stomatologicznej, implantów stomatologicznych, wybielania zębów, leczenia endodontycznego, ortodoncji, chirurgii stomatologicznej oraz higienizacji. W skład zespołu wchodzą implantolodzy: Paweł Bernatek, Andrzej Warchlewski, Marcin Sztangret. W gabinecie pracuje także implantoprotetyk Karolina Jagiełło oraz stomatolodzy: Magdalena Zawirska, Przemysław Papior, Karolina Bodziony – Pawłowska, Monika Niewitecka. Kadrę uzupełniają ortodonta, higienistka oraz technik stomatologicznego.

Inny gabinet – Dental City jest równie odpowiednio wyspecjalizowanym i komfortowym ośrodkiem. Zlokalizowany we Wrocławiu przy ulicy Wietrznej 18/1b. Gabinet jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00 oraz w soboty od 10:00 do 14:00. Kadra tu pracująca nieustannie przechodzi szkolenia i kursy, aby być na bieżąco i zapewniać swoim pacjentom jak najlepszą jakość świadczonych usług. W skład zespołu wchodzi ośmiu specjalistów. Lekarz stomatolog Beata Rodak, specjalizująca się w stomatologii zachowawczej, estetycznej oraz endodoncji i protetyce. Maria Wardak – Śnieżek świadczy usługi z zakresu stomatologii ogólnej. Ewa Staśkiewicz jest specjalistką w stomatologii zachowawczej oraz endodoncji mikroskopowej. Marta Szumielewicz od 2007 roku prowadzi praktykę ortodontyczną, jest członkiem Polskiego i Europejskiego Towarzystwa Ortodontycznego. Marta Czownicka specjalizuje się w periodontologii. Natomiast Rafał Dobrakowski specjalizuje się w zabiegach implantologicznych. Gabinet dodatkowo zatrudnia dwie higienistki stomatologiczne i jedną asystentkę stomatologiczną. W praktyce zapewnia się kompleksową opiekę medyczną oraz najwyższe standardy wykonywanych świadczeń. Rejestracji dokonać można osobiście, telefonicznie lub też za pomocą specjalnego formularza zamieszczonego na ich stronie internetowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>